Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
e.primarias1.ro
Caută
Limbă

ACCES RAPID

Rețele sociale

Facebook Urmăriți-ne pe Facebook

Vei fi primul care află despre activitățile primăriei sectorului 1 și alte articole cu informări și linkuri utile.

Publicat: 09.12.2023 Actualizat: 20.12.2023

Componenţa Consiliului Local

Partidul Mișcarea Populară

Bârgău Marian-Aurelian

marian.bargau@primarias1.ro

Partidul Social Democrat

Caraian Alberto-Iosif

alberto.caraian@primarias1.ro

Partidul Mișcarea Populară

Cășvean Cătălina

catalina.casvean@primarias1.ro

Partidul Social Democrat

Chirvasă Viorel-Daniel

daniel.chirvasa@primarias1.ro

Partidul Național Liberal

Ciungu Daniel-Constantin

daniel.ciungu@primarias1.ro

Alianța USR-Plus

Drăgușin Laurențiu

laurentiu.dragusin@primarias1.ro

Partidul Național Liberal

Gheorghe Dinu-Nicolae

dinu.gheorghe@primarias1.ro

Alianța USR-Plus

Grigorescu Alina-Cristina

alina.grigorescu75@gmail.com

Alianța USR-Plus

Halaț Iulia-Luminița

iulia.halat@primarias1.ro

Partidul Național Liberal

Halit Raluca Nicoleta

raluca.halit@primarias1.ro

Alianța USR-Plus

Iacob Oana

oana.iacob2006@gmail.com

Partidul Social Democrat

Iordan Florea

florea.iordan@primarias1.ro

Partidul Social Democrat

Jurubiță Geanin-Georgian

geanin.jurubita@primarias1.ro

Partidul Social Democrat

Miloș-Olteanu Iuliana-Dorina

iuliana.olteanu@primarias1.ro

Alianța USR-Plus

Nicolaescu Andrei-Cristian

andreinicolaescu1975@gmail.com

Partidul Național Liberal

Oianu Adrian-Viorel

oianu.adrian@primarias1.ro

Partidul Mișcarea Populară

Ozata Alev Burhan

alev.ozata@primarias1.ro

Alianța USR-Plus

Păiuși Oliver-Leon

Partidul Național Liberal

Podaru Dan-Niculae

dan.podaru@primarias1.ro

Partidul Social Democrat

Popa Daniela

daniela.popa@primarias1.ro

Partidul Național Liberal

Porumb Ramona

ramona.porumb@primarias1.ro

Partidul Social Democrat

Regalia Ruxandra-Eugenia

ruxandra.regalia@primarias1.ro

Alianța USR-Plus

Sorete-Arbore Otilia

otilia.sorete@primarias1.ro

Alianța USR-Plus

Șerban Remus-Cătălin

remus.serban@victormedia.ro

Partidul Social Democrat

Tudose Cristian-Adrian

cristian.tudose@primarias1.ro

Partidul Social Democrat

Țâră Daniel

daniel.tara@primarias1.ro

Alianța USR-Plus

Vicol Ned

ned.vicol@primarias1.ro
Sari la conținut